Hotel Krakonoš

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Barvířská 41/6, Trutnov 54101

Nově zrekonstruovaný hotel Krakonoš sídlí v Trutnově, v krásné přírodě Krkonoš. Díky atraktivní podkrkonošské krajině a ideální poloze je Trutnov považován za jedno z nejmalebnějších měst v České republice. Hotel je součástí trutnovského pivovaru s dlouholetou tradicí. Poskytuje pohodlné ubytování ve 26 pokojích, rozdělených na 14 pokojů v hlavní budově, 8 pokojů v nové budově a 4 pokoje v depandace. Recepce s drobným prodejem, sekretářskými a dalšími službami je v provozu non stop. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Hotel Krakonoš On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový
Dvoulůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj
Apartmán

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Krakonoš Pokoje

Pohodlné ubytování je připraveno ve 26 pokojích, z toho jsou 2 jednolůžkové, 15 dvoulůžkových, 5 třílůžkových, 2 čtyřlůžkové a 2 apartmány. Celková kapacita hotelu je 65 lůžek. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, psacím stolkem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.

Hotel Krakonoš Gastronomie

Příjemná hotelová restaurace je přístupná nejen hotelovým hostům. Stravování si mohou hosté vybrat formou výběru z jídelního lístku nebo dle denní nabídky. Nápojový lístek nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, které si můžete vychutnat také na zahradní terase

Hotel Krakonoš Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express

Hotel Krakonoš Okolí

Hotel Krakonoš sídlí v blízkosti historického centra města Trutnov, cca 2 minuty od Krakonošova náměstí. Trutnov je vzhledem ke své poloze centrem turistického ruchu východních Krkonoš a je označován jako Brána Krkonoš. Okolí poskytuje množství zajímavých kulturních, společenských, sportovních a turistických aktivit. Navštívit můžete např. Adršpašské skály, Český ráj, letní koupaliště, krytý bazén či Skipark Mladé Buky.

Hotel Krakonoš

Barvířská 41/6, Trutnov
Zobrazit celou mapu